Zapisy na kolejną edycję Akademii Dobrych Kierowców: szkolenie z 28 października odwołane / wkrótce nowy termin.

13 października 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu „Akademia Dobrych Kierowców”!

„Akademia Dobrych Kierowców ” to wyjątkowy projekt  adresowany  do młodych kierowców, którzy posiadają prawo jazdy nie dłużej niż  1 rok.  Polega na jednodniowym, bezpłatnym profesjonalnym praktycznym szkoleniu z techniki bezpiecznej jazdy, realizowanym na terenie ODTJ Moto Park Kraków.  Najbliższe szkolenie odbędzie się w środę, 28 października.

Zapisy przyjmowane są od osób które niedawno  uzyskały prawo jazdy a data uzyskania prawa jazdy nie przekracza 1 roku na dzień ogłoszenia zapisów.

Szczegóły  programu ogłoszone zostaną także podczas programu  Radiostrada w Radiu Kraków,  13 października, godz. 15:05.

Na mailowe zgłoszenia czekamy do 20 października. Liczy się kolejność nadsyłania maili.  Prosimy o wysłanie zgłoszenia  zawierającego imię, nazwisko,   telefon kontaktowy oraz informację od jakiego czasu posiada Pan/ Pani prawo jazdy,  na adres:

katarzyna.dobrzanska@cibrd.org.pl podając w tytule maila „zgłoszenie Akademia Dobrych Kierowców”.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona – na uczestników czekają liczne atrakcje!

Organizatorzy: Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie, Radiostrada – Radio Kraków,  Moto Park Kraków, Centrum Inicjatyw na rzecz poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

 

UWAGA: z powodu sytuacji związanej z pandemią i dodatkowych obostrzeń, szkolenie w dniu 28 października zostaje odwołane. Wszystkie zapisane osoby zostaną wkrótce poinformowane o nowym terminie szkolenia.