Nowe zapisy na Akademię Dobrych Kierowców! Najbliższe szkolenie już 5 marca!

18 lutego 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie „Akademia Dobrych Kierowców”!

„Akademia Dobrych Kierowców ” to wyjątkowy projekt  adresowany  do młodych kierowców, którzy posiadają prawo jazdy nie dłużej niż  2  lata.  Polega na jednodniowym, bezpłatnym profesjonalnym praktycznym szkoleniu z techniki bezpiecznej jazdy, realizowanym na terenie ODTJ Moto Park Kraków.  Najbliższe szkolenie odbędzie się w piątek, 5 marca 2021r.

Zapisy przyjmowane są od osób które niedawno  uzyskały prawo jazdy a data uzyskania prawa jazdy nie przekracza 2 lat na dzień ogłoszenia zapisów.

Szczegóły  programu ogłoszone zostaną także podczas programu  Radiostrada w Radiu Kraków,   18 lutego, godz. 15:05.

 

WYMAGANIA:

  • własny samochód – szkolenie odbywa się w Moto Park Kraków a kursanci korzystają z własnych samochodów
  • maks. 2 lata od uzyskania prawa jazdy – szkolenie dedykowane dla kierowców którzy nie przekroczyli terminu 2 lat od momentu zdania egzaminu na prawo jazdy

 

Na mailowe zgłoszenia czekamy do 26 lutego. Liczy się kolejność nadsyłania maili.  Prosimy o wysłanie zgłoszenia  zawierającego imię, nazwisko,   telefon kontaktowy oraz informację od jakiego czasu posiada Pan/ Pani prawo jazdy,  na adres:

k.slezak@mord.krakow.pl

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona – na uczestników czekają liczne atrakcje!

Poprzednia edycja-zdjęcia:

Razem dla bezpieczeństwa – Akademia Dobrych Kierowców za nami!

 

Organizatorzy: Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie, Radiostrada – Radio Kraków, Centrum Inicjatyw BRD, Moto Park Kraków, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, OSP Biały Kościół.