Kolejny program dla młodzieży Road Show za nami – spotkaliśmy się z 700 uczniami z Bochni!

24 kwietnia 2023
We wtorek  18 kwietnia  spotkaliśmy się z uczniami Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni w Bochni aby przeprowadzić dla ponad 70 uczniów Road Show – nasz projekt edukacyjny brd skierowany do młodzieży prowadzony m.in. wspólnie z przedstawicielami Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia.
Dziękujemy przedstawicielom wszystkich Służb z Bochni za zaangażowanie i wystąpienia, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Serdecznie podziękowania także dla Dyrekcji Szkoły z Bochni za ciepłe przyjęcie i wspaniałą współpracę przy realizacji projektu oraz podziękowania dla Powiatowej Rady BRD w Bochni.
Road Show to emocjonalny, multimedialny program edukacyjny dla młodzieży w wieku 15-24 lat (przy zastosowaniu metody rówieśniczej, tzw. „peer to peer”). Program zawiera w sobie efekty audiowizualne, informacje, refleksje i zeznania bezpośrednich świadków i uczestników wypadku drogowego z regionu w którym prowadzony jest Road Show. Młodzież spotyka się m.in. z przedstawicielami Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia, Fizjoterapeutami, ofiarami wypadków drogowych.