Akademia Dobrych Kierowców – zapisy na bezpłatne szkolenia praktyczne dla młodych kierowców z techniki bezpiecznej jazdy!

27 sierpnia 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie „Akademia Dobrych Kierowców”!

„Akademia Dobrych Kierowców ” to wyjątkowy projekt  adresowany  do młodych kierowców, którzy posiadają prawo jazdy nie dłużej niż  1 rok.  Polega na jednodniowym, bezpłatnym profesjonalnym praktycznym szkoleniu z techniki bezpiecznej jazdy, realizowanym na terenie ODTJ Moto Park Kraków.  Najbliższe szkolenie odbędzie się w poniedziałek, 14 września.

Zapisy przyjmowane są od osób które niedawno  uzyskały prawo jazdy a data uzyskania prawa jazdy nie przekracza 1 roku na dzień ogłoszenia zapisów.

Szczegóły  programu ogłoszone zostaną także podczas programu  Radiostrada w Radiu Kraków,  27 sierpnia, godz. 15:05.

Na mailowe zgłoszenia czekamy do 8 września. Liczy się kolejność nadsyłania maili.  Prosimy o wysłanie zgłoszenia  zawierającego imię, nazwisko,   telefon kontaktowy oraz informację od jakiego czasu posiada Pan/ Pani prawo jazdy,  na adres:

katarzyna.dobrzanska@cibrd.org.pl

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona – na uczestników czekają liczne atrakcje!

Organizatorzy: Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie, Radiostrada – Radio Kraków, Centrum Inicjatyw na rzecz poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Moto Park Kraków.